Piedāvājumi

» Spoku izrāde zem zemes ar skatītāju piedalīšanos. Notiek Liepājas centrālo fortu (“Olimpijas stadions”) 1.pazemes stāvā. Ilgst 1 stundu, kuras laikā nepieciešama īpaša veiksme, lai izdzīvotu trako un maniaku skāvienos, paglābtos no nelaiķiem, pārvarētu ugunsbriesmas u.t.t.
Maksa no interesenta 6,00EURO

» Ekskursija „Pa Liepājas vēsturiskajām spoku un baiso notikumu vietām”. Notiek Liepājā gan virs zemes, gan pazemē un ilgst 2,5 stundas. Visas apmeklētās vietas saistās ar reāliem paralēlās pasaules notikumiem, kurus vēstījuši aculiecinieki, tāpat arī izdarītie drausmīgie noziegumi ir īsti. Pilsēta ir bagāta ar šāda veida vietām – ir rajoni, kuros koncentrējas mājas gari un zemākas pakāpes spoki,  poltergeisti, pašaizdegšanās vietas, vietas, kurās saglabājusies senu noziegumu un izvirtību aura, vampīru,  apslēpta zelta ielas,  bunkuri, pazemes ejas…

Ekskursija ietver 2 pilsētas rajonus, centrālos fortus, pazemes patvertni jeb civilās aizsardzības mācību centru. Ekskursijas laikā tūristi – interesenti pārvietojas kājām.
Maksa no interesenta 8,00EURO

» Apslēptās mantas meklēšana pazemē mazajiem un bailīgajiem.
1stundas laikā, pārvarot visdažādākās grūtības, jāatrod 5 elementi. Viegli nav.
Maksa no interesenta 5,00EURO

Tiek apkalpotas grupas sākot no 20 cilvēkiem.

» Kāzu šovi ar pāra nolaupīšanu un mocībām pazemē. Jaunlaulātajiem patiks
» Svinības zem zemes
» Spoku pasūtīšana uz mājām

Elastīgas cenas un izpriecas.

Piedāvājumi spēkā jebkurā diennakts laikā!

N.B. Vēlams ierasties ērtā apģērbā un ērtos apavos. Vēlams ņemt līdz gaismas ķermeņus (piem. kabatas lukturīšus).